Rozstrzygnięcia konkursów

Otwarty konkurs na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze - Sekretarz Gminy

Informacja
Wójta Gminy Baranów

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Sekretarza Gminy w Urzędzie Gminy Baranów

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Sekretarza Gminy w Urzędzie Gminy Baranów, ul. 24-105 Baranów, ul. Rynek 14, propozycję zatrudnienia na w/w stanowisku otrzymał Pan Stanisław Włodarczyk, zam. w Dęblinie.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Na ogłoszony konkurs wpłynęły trzy oferty, jednakże jedynie oferta Pana Stanisława Włodarczyka została oceniona przez Komisję konkursową jako spełniającą wszystkie kryteria określone w ogłoszeniu o naborze. Przeprowadzona przez Komisję kwalifikacyjną z kandydatem w drugim etapie naboru rozmowa kwalifikacyjna wykazała, że posiada on rozległą wiedzę merytoryczną i bogate doświadczenie zawodowe, gwarantujące niezawodne wypełnianie obowiązków na stanowisku Sekretarza Gminy.

Wójt Gminy Baranów
/-/ Mirosław Roman Grzelak

Baranów, dnia 11 lutego 2019 r.

Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Jarosław Michna
Data ostatniej modyfikacji: 2019-02-11 08:28:53
Opublikował: Jarosław Michna
Data publikacji: 2019-01-15 11:11:51
Odsłon: 3167
Dziennik zmian

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.