Rozstrzygnięcia konkursów

Otwarty konkurs na wolne stanowisko urzędnicze - Samodzielne stanowisko ds. informatyki

Informacja Wójta Gminy Baranów

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze – w Urzędzie Gminy Baranów, 24-105 Baranów, ul. Rynek 14, na samodzielne stanowisko pracy ds. informatyki propozycję zatrudnienia otrzymał Pan Wojciech Szewczyk, zam. Lendo Ruskie.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Na ogłoszony konkurs wpłynęła jedna oferta Pana Wojciecha Szewczyk. Została oceniona przez komisję konkursową jako spełniającą wszystkie kryteria określone w ogłoszeniu o naborze. Przeprowadzona przez Komisję kwalifikacyjną z kandydatem w drugim etapie naboru rozmowa kwalifikacyjna wykazała, że posiada on kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe do wypełniania obowiązków na samodzielnym stanowisku ds. informatyki.

Wójt Gminy
/-/ Mirosław Roman Grzelak

Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Jarosław Michna
Data ostatniej modyfikacji: 2019-11-29 11:31:12
Opublikował: Jarosław Michna
Data publikacji: 2019-10-15 13:40:58
Odsłon: 2846
Dziennik zmian

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.