Rozstrzygnięcia konkursów

Otwarty konkurs na wolne stanowisko urzędnicze - Kierownik Gminnego  Ośrodka Pomocy Społecznej w Baranowie

Baranów, dn. 07.04.2020 r.

Informacja
Wójta Gminy Baranów

Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze – w Urzędzie Gminy Baranów, 24-105 Baranów, ul. Rynek 14, na wolne stanowisko pracy Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Baranowie propozycję zatrudnienia otrzymała Pani Magdalena Stefaniak, zam. Czołna.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Na ogłoszony konkurs wpłynęła jedna oferta Pani Magdaleny Stefaniak. Została oceniona przez komisję konkursową jako spełniającą wszystkie kryteria określone w ogłoszeniu o naborze. Przeprowadzona przez Komisję kwalifikacyjną z kandydatem w drugim etapie naboru rozmowa kwalifikacyjna wykazała, że posiada ona kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe do wypełniania obowiązków na stanowisku Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Baranowie

 Wójt Gminy Baranów
 Mirosław Roman Grzelak

Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Wojciech Szewczyk
Data ostatniej modyfikacji: 2020-04-23 13:43:53
Opublikował: Wojciech Szewczyk
Data publikacji: 2020-03-09 14:54:39
Odsłon: 2085
Dziennik zmian

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.