Rozstrzygnięcia konkursów

Otwarty konkurs na wolne stanowisko urzędnicze - stanowisko ds. księgowości

 

Informacja Wójta Gminy Baranów

Informuję, w wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. księgowości w Urzędzie Gminy Baranów, ul. Rynek 14, 24-105 Baranów –propozycję zatrudnienia otrzymała Pani Teresa Korgól, zamieszkała w Łukawicy.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Przeprowadzona przez Komisję kwalifikacyjną z kandydatem w drugim etapie konkursu rozmowa kwalifikacyjna wykazała, że posiada on kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe do wypełniania obowiązków na stanowisku ds. księgowości

Wójt Gminy
/-/ Mirosław Roman Grzelak

 

Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Wojciech Szewczyk
Data ostatniej modyfikacji: 2021-10-15 11:04:58
Opublikował: Wojciech Szewczyk
Data publikacji: 2021-09-15 13:26:59
Odsłon: 1804
Dziennik zmian

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.