Ogłoszenia i komunikaty

Obwieszczenie Dyrektora Zarządu zlewni w Zamościu PGW Wody Polskie

Obwieszczenie Dyrektora Zarządu zlewni w Zamościu PGW Wody Polskie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego na szczególne korzystanie z wód polegające na prowadzenie przez wody powierzchniowe płynące, cieku Granica (Motoga), telekomunikacyjnej linii światłowodowej w postaci doziemnego kabla zlokalizowanego na działce nr 44, obręb 0013 Motoga, gm. Baranów, pow. puławski.

Obwieszczenie Dyrektora Zarządu zlewni w Zamościu PGW Wody Polskie

Informacja o publikacji dokumentu
Ostatnio modyfikował: Wojciech Szewczyk
Data ostatniej modyfikacji: 2021-10-11 11:47:50
Opublikował: Wojciech Szewczyk
Data publikacji: 2021-10-11 11:47:50
Odsłon: 296
Dziennik zmian

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w

  Akceptuję politykę cookies.